1 Liga Baseballu 2015

organizator:

Polski Związek Baseballu i Softballu

GRUPA A: Defenders Częstochowa, Feniksy Warszawa, MKS Stal II Kutno.
GRUPA C: Centaury II Warszawa, Yankees Działdowo, Piarci Władysławowo.

GRUPA B:

TABELA 1 Ligi Baseballu Gr.B 2015

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Gepardy Żory 4 3 1 3:1
2 Rawa Katowice 4 3 1 3:1
3 Barons II Wrocław 4 0 4 0:4
4 Piraci Władysławowo 0 0 0 0:0
5 Demony Miejska Górka 0 0 0 0:0

 

TERMINARZ 1 Ligi Baseballu Gr.B 2015


 

STATYSTYKI ATAKU RAWY KATOWICE 1 Ligi Baseballu’15

zawodnikGPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVGOBPSLG
Basoń00000000000000
Ciarcińska244000000000400,0000,0000,000
Czypionka00000000000000
Gajos365000001020200,0000,1670,000
Glumiński41514572001040280,5000,5330,643
Gwioździk413100000030101000,0000,2310,000
Hoffman41513130002020350,2310,3330,231
Kamiński00000000000000
Kuś132000001000100,0000,3330,000
Łyszkowski00000000000000
Malicki00000000000000
Matczak255000000000300,0000,0000,000
Matusiak244010000000110,2500,2500,250
Michna41710631006150130,3000,5880,400
Sitko41711200006030300,0000,3530,000
Suślik00000000000000
Szczęsny41613330001210540,2310,3750,231
Szczygieł41513620002050010,1540,2670,154
Tasarz31211120001000620,1820,2500,182