1 Liga Baseballu 2015

organizator:

Polski Związek Baseballu i Softballu

GRUPA A: Defenders Częstochowa, Feniksy Warszawa, MKS Stal II Kutno.
GRUPA C: Centaury II Warszawa, Yankees Działdowo, Piarci Władysławowo.

GRUPA B:

TABELA 1 Ligi Baseballu Gr.B 2015

Pos   Zespół M W L Pkt
1 KSB II Wrocław 6 6 0 80:48
2 Demony Miejska Górka 6 3 3 62:57
3 Rawa Katowice 6 0 6 45:82

 

TERMINARZ 1 Ligi Baseballu Gr.B 2015


Mecz Score
25 kwietnia 2015 10:30 Miejska Górka
KSB II Wrocław – Demony Miejska Górka
13 - 3
25 kwietnia 2015 13:00 Miejska Górka
Demony Miejska Górka Rawa Katowice
13 - 2
25 kwietnia 2015 16:00 Miejska Górka
Rawa Katowice KSB II Wrocław
4 - 14
24 maja 2015 Żory (gosp. Rawa)
Demony Miejska Górka Rawa Katowice
15 - 10
24 maja 2015 10:00 Żory (gosp. Rawa)
Rawa Katowice KSB II Wrocław
9 - 15
24 maja 2015 13:00 Żory (gosp. Rawa)
KSB II Wrocław – Demony Miejska Górka
12 - 11
27 czerwca 2015 Wrocław
KSB II Wrocław Rawa Katowice
15 - 11
27 czerwca 2015 Wrocław
Rawa Katowice Demony Miejska Górka
9 - 10
27 czerwca 2015 Wrocław
Demony Miejska Górka – KSB II Wrocław
10 - 11

 

STATYSTYKI ATAKU RAWY KATOWICE 1 Ligi Baseballu’15

zawodnikGPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVGOBPSLG
Basoń00000000000000
Ciarcińska244000000000400,0000,0000,000
Czypionka00000000000000
Gajos365000001020200,0000,1670,000
Glumiński41514572001040280,5000,5330,643
Gwioździk413100000030101000,0000,2310,000
Hoffman41513130002020350,2310,3330,231
Kamiński00000000000000
Kuś132000001000100,0000,3330,000
Łyszkowski00000000000000
Malicki00000000000000
Matczak255000000000300,0000,0000,000
Matusiak244010000000110,2500,2500,250
Michna41710631006150130,3000,5880,400
Sitko41711200006030300,0000,3530,000
Suślik00000000000000
Szczęsny41613330001210540,2310,3750,231
Szczygieł41513620002050010,1540,2670,154
Tasarz31211120001000620,1820,2500,182