Liga Moravsko-Śląska U9 2015

organizatorzy ligi:
Górnośląski Okręgowy Związek Baseballu i Softballu

Severomoravské oblastvní pracoviště České baseballové asociace

 

TABELA Ligi Moravsko-Śląskiej U9 2015

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Klasik Frydek-Mistek U9 6 6 0 119:38
2 Skokani Olomouc U9 6 4 2 74:72
3 Cannibals Sumperk U9 3 1 2 28:32
4 Rawa Katowice U9 6 1 5 43:96
5 Arrows Ostrava U9 3 0 3 35:61

 

TERMINARZ Ligi Moravsko-Śląskiej U9 2015


Mecz Score
16 kwietnia 2016 13:00 Ostrava
Klasik Frýdek-Místek Cobblers Zlín
10 - 9
16 kwietnia 2016 13:00 Ostrava
Skokani Olomouc Rawa Katowice
8 - 7
16 kwietnia 2016 13:00 Ostrava
Arrows Ostrava Cannibals Šumperk
6 - 0
16 kwietnia 2016 14:00 Ostrava
Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek
10 - 11
16 kwietnia 2016 14:00 Ostrava
Cannibals Šumperk Cobblers Zlín
0 - 6
16 kwietnia 2016 14:00 Ostrava
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
6 - 8
16 kwietnia 2016 15:00 Ostrava
Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk
6 - 0
16 kwietnia 2016 15:00 Ostrava
Rawa Katowice Arrows Ostrava
6 - 5
16 kwietnia 2016 15:00 Ostrava
Cobblers Zlín Skokani Olomouc
10 - 11
16 kwietnia 2016 16:00 Ostrava
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
6 - 9
16 kwietnia 2016 16:00 Ostrava
Skokani Olomouc Cannibals Šumperk
6 - 0
16 kwietnia 2016 16:00 Ostrava
Cobblers Zlín Rawa Katowice
3 - 6
16 kwietnia 2016 17:00 Ostrava
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
9 - 5
16 kwietnia 2016 17:00 Ostrava
Arrows Ostrava Cobblers Zlín
2 - 6
16 kwietnia 2016 17:00 Ostrava
Cannibals Šumperk Rawa Katowice
0 - 6
7 maja 2016 13:00 Ołomuniec
Cobblers Zlín Klasik Frýdek-Místek
10 - 9
7 maja 2016 13:00 Ołomuniec
Rawa Katowice Skokani Olomouc
5 - 12
7 maja 2016 13:00 Ołomuniec
Cannibals Šumperk Arrows Ostrava
0 - 6
7 maja 2016 14:00 Ołomuniec
Klasik Frýdek-Místek Rawa Katowice
6 - 5
7 maja 2016 14:00 Ołomuniec
Cobblers Zlín Cannibals Šumperk
6 - 0
7 maja 2016 14:00 Ołomuniec
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
15 - 4
7 maja 2016 15:00 Ołomuniec
Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek
0 - 6
7 maja 2016 15:00 Ołomuniec
Arrows Ostrava Rawa Katowice
10 - 5
7 maja 2016 15:00 Ołomuniec
Skokani Olomouc Cobblers Zlín
13 - 7
7 maja 2016 16:00 Ołomuniec
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
9 - 4
7 maja 2016 16:00 Ołomuniec
Cannibals Šumperk Skokani Olomouc
0 - 6
7 maja 2016 16:00 Ołomuniec
Rawa Katowice Cobblers Zlín
3 - 17
7 maja 2016 17:00 Ołomuniec
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
11 - 10
7 maja 2016 17:00 Ołomuniec
Cobblers Zlín Arrows Ostrava
3 - 1
7 maja 2016 17:00 Ołomuniec
Rawa Katowice Cannibals Šumperk
6 - 0
11 czerwca 2016 13:00 Szumperk
Klasik Frýdek-Místek Cobblers Zlín
6 - 8
11 czerwca 2016 13:00 Szumperk
Skokani Olomouc Rawa Katowice
11 - 7
11 czerwca 2016 13:00 Szumperk
Arrows Ostrava Cannibals Šumperk
10 - 4
11 czerwca 2016 14:00 Szumperk
Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek
5 - 8
11 czerwca 2016 14:00 Szumperk
Cannibals Šumperk Cobblers Zlín
6 - 15
11 czerwca 2016 14:00 Szumperk
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
9 - 6
11 czerwca 2016 15:00 Szumperk
Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk
9 - 8
11 czerwca 2016 15:00 Szumperk
Rawa Katowice Arrows Ostrava
4 - 11
11 czerwca 2016 15:00 Szumperk
Cobblers Zlín Skokani Olomouc
15 - 3
11 czerwca 2016 16:00 Szumperk
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
11 - 4
11 czerwca 2016 16:00 Szumperk
Skokani Olomouc Cannibals Šumperk
6 - 12
11 czerwca 2016 16:00 Szumperk
Cobblers Zlín Rawa Katowice
15 - 9
11 czerwca 2016 17:00 Szumperk
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
4 - 15
11 czerwca 2016 17:00 Szumperk
Arrows Ostrava Cobblers Zlín
7 - 8
11 czerwca 2016 17:00 Szumperk
Cannibals Šumperk Rawa Katowice
8 - 11
25 czerwca 2016 13:00 Katowice
Cobblers Zlín Klasik Frýdek-Místek
7 - 12
25 czerwca 2016 13:00 Katowice
Rawa Katowice Skokani Olomouc
6 - 12
25 czerwca 2016 13:00 Katowice
Cannibals Šumperk Arrows Ostrava
0 - 6
25 czerwca 2016 14:00 Katowice
Klasik Frýdek-Místek Rawa Katowice
10 - 13
25 czerwca 2016 14:00 Katowice
Cobblers Zlín Cannibals Šumperk
6 - 0
25 czerwca 2016 14:00 Katowice
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
11 - 4
25 czerwca 2016 15:00 Katowice
Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek
0 - 6
25 czerwca 2016 15:00 Katowice
Arrows Ostrava Rawa Katowice
4 - 5
25 czerwca 2016 15:00 Katowice
Skokani Olomouc Cobblers Zlín
8 - 2
25 czerwca 2016 16:00 Katowice
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
9 - 2
25 czerwca 2016 16:00 Katowice
Cannibals Šumperk Skokani Olomouc
0 - 6
25 czerwca 2016 16:00 Katowice
Rawa Katowice Cobblers Zlín
5 - 13
25 czerwca 2016 17:00 Katowice
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
9 - 1
25 czerwca 2016 17:00 Katowice
Cobblers Zlín Arrows Ostrava
12 - 9
25 czerwca 2016 17:00 Katowice
Rawa Katowice Cannibals Šumperk
6 - 0
1 października 2016 13:00 Frydek-Mistek
Klasik Frýdek-Místek Cobblers Zlín
6 - 16
1 października 2016 13:00 Frydek-Mistek
Skokani Olomouc Rawa Katowice
13 - 4
1 października 2016 13:00 Frydek-Mistek
Arrows Ostrava Cannibals Šumperk
6 - 0
1 października 2016 14:00 Frydek-Mistek
Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek
0 - 19
1 października 2016 14:00 Frydek-Mistek
Cannibals Šumperk Cobblers Zlín
0 - 6
1 października 2016 14:00 Frydek-Mistek
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
3 - 15
1 października 2016 15:00 Frydek-Mistek
Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk
6 - 0
1 października 2016 15:00 Frydek-Mistek
Rawa Katowice Arrows Ostrava
6 - 9
1 października 2016 15:00 Frydek-Mistek
Cobblers Zlín Skokani Olomouc
1 - 8
1 października 2016 16:00 Frydek-Mistek
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
5 - 14
1 października 2016 16:00 Frydek-Mistek
Skokani Olomouc Cannibals Šumperk
6 - 0
1 października 2016 16:00 Frydek-Mistek
Cobblers Zlín Rawa Katowice
9 - 4
1 października 2016 17:00 Frydek-Mistek
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
9 - 8
1 października 2016 17:00 Frydek-Mistek
Arrows Ostrava Cobblers Zlín
9 - 15
1 października 2016 17:00 Frydek-Mistek
Cannibals Šumperk Rawa Katowice
0 - 6