Liga Moravsko-Śląska U9 2015

organizatorzy ligi:
Górnośląski Okręgowy Związek Baseballu i Softballu

Severomoravské oblastvní pracoviště České baseballové asociace

 

TABELA Ligi Moravsko-Śląskiej U9 2015

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Klasik Frydek-Mistek U9 6 6 0 119:38
2 Skokani Olomouc U9 6 4 2 74:72
3 Cannibals Sumperk U9 3 1 2 28:32
4 Rawa Katowice U9 6 1 5 43:96
5 Arrows Ostrava U9 3 0 3 35:61

 

TERMINARZ Ligi Moravsko-Śląskiej U9 2015


Mecz Score
9 maja 2015 13:00 Katowice
Rawa Katowice U9 Arrows Ostrava U9 (Report)
16 - 15
9 maja 2015 13:00 Katowice
Klasik Frydek-Mistek U9 Skokani Olomouc U9
24 - 7
9 maja 2015 14:00 Katowice
Cannibals Sumperk U9 Rawa Katowice U9
-:-
9 maja 2015 14:00 Katowice
Arrows Ostrava U9 Klasik Frydek-Mistek U9
9 - 26
9 maja 2015 15:00 Katowice
Skokani Olomouc U9 Cannibals Sumperk U9
-:-
9 maja 2015 15:00 Katowice
Klasik Frydek-Mistek U9 Rawa Katowice U9
15 - 6
9 maja 2015 16:00 Katowice
Arrows Ostrava U9 Cannibals Sumperk U9
-:-
9 maja 2015 16:00 Katowice
Rawa Katowice U9 Skokani Olomouc U9
8 - 11
9 maja 2015 17:00 Katowice
Cannibals Sumperk U9 Klasik Frydek-Mistek U9
-:-
9 maja 2015 17:00 Katowice
Skokani Olomouc U9 Arrows Ostrava U9
19 - 11
31 maja 2015 12:30 Šumperk
Klasik Frydek-Mistek U9 Arrows Ostrava U9
-:-
31 maja 2015 12:30 Šumperk
Cannibals Sumperk U9 Skokani Olomouc U9
6 - 10
31 maja 2015 13:30 Šumperk
Rawa Katowice U9 Cannibals Sumperk U9
7 - 15
31 maja 2015 13:30 Šumperk
Skokani Olomouc U9 Klasik Frydek-Mistek U9
7 - 19
31 maja 2015 14:30 Šumperk
Arrows Ostrava U9 Rawa Katowice U9
-:-
31 maja 2015 14:30 Šumperk
Klasik Frydek-Mistek U9 Cannibals Sumperk U9
15 - 7
31 maja 2015 15:30 Šumperk
Skokani Olomouc U9 Rawa Katowice U9
20 - 4
31 maja 2015 15:30 Šumperk
Cannibals Sumperk U9 Arrows Ostrava U9
-:-
31 maja 2015 16:30 Šumperk
Rawa Katowice U9 Klasik Frydek-Mistek U9
2 - 20
31 maja 2015 16:30 Šumperk
Arrows Ostrava U9 Skokani Olomouc U9
-:-
14 czerwca 2015 12:30 Olomouc
Skokani Olomouc U9 Cannibals Sumperk U9
-:-
14 czerwca 2015 12:30 Olomouc
Arrows Ostrava U9 Klasik Frydek-Mistek U9
-:-
14 czerwca 2015 13:30 Olomouc
Rawa Katowice U9 Skokani Olomouc U9
-:-
14 czerwca 2015 13:30 Olomouc
Cannibals Sumperk U9 Arrows Ostrava U9
-:-
14 czerwca 2015 14:30 Olomouc
Klasik Frydek-Mistek U9 Rawa Katowice U9
-:-
14 czerwca 2015 14:30 Olomouc
Arrows Ostrava U9 Skokani Olomouc U9
-:-
14 czerwca 2015 15:30 Olomouc
Cannibals Sumperk U9 Rawa Katowice U9
-:-
14 czerwca 2015 15:30 Olomouc
Skokani Olomouc U9 Klasik Frydek-Mistek U9
-:-
14 czerwca 2015 16:30 Olomouc
Rawa Katowice U9 Arrows Ostrava U9
-:-
14 czerwca 2015 16:30 Olomouc
Klasik Frydek-Mistek U9 Cannibals Sumperk U9
-:-
28 czerwca 2015 12:30 Ostrava
Arrows Ostrava U9 Klasik Frydek-Mistek U9
-:-
28 czerwca 2015 12:30 Ostrava
Rawa Katowice U9 Cannibals Sumperk U9
-:-
28 czerwca 2015 13:30 Ostrava
Skokani Olomouc U9 Arrows Ostrava U9
-:-
28 czerwca 2015 13:30 Ostrava
Klasik Frydek-Mistek U9 Rawa Katowice U9
-:-
28 czerwca 2015 14:30 Ostrava
Cannibals Sumperk U9 Skokani Olomouc U9
-:-
28 czerwca 2015 14:30 Ostrava
Rawa Katowice U9 Arrows Ostrava U9
-:-
28 czerwca 2015 15:30 Ostrava
Klasik Frydek-Mistek U9 Skokani Olomouc U9
-:-
28 czerwca 2015 15:30 Ostrava
Arrows Ostrava U9 Cannibals Sumperk U9
-:-
28 czerwca 2015 16:30 Ostrava
Skokani Olomouc U9 Rawa Katowice U9
-:-
28 czerwca 2015 16:30 Ostrava
Cannibals Sumperk U9 Klasik Frydek-Mistek U9
-:-
20 września 2015 12:30 Frýdek-Místek
Klasik Frydek-Mistek U9 Arrows Ostrava U9
-:-
20 września 2015 12:30 Frýdek-Místek
Skokani Olomouc U9 Rawa Katowice U9
-:-
20 września 2015 13:30 Frýdek-Místek
Cannibals Sumperk U9 Klasik Frydek-Mistek U9
-:-
20 września 2015 13:30 Frýdek-Místek
Arrows Ostrava U9 Skokani Olomouc U9
-:-
20 września 2015 14:30 Frýdek-Místek
Rawa Katowice U9 Cannibals Sumperk U9
-:-
20 września 2015 14:30 Frýdek-Místek
Skokani Olomouc U9 Klasik Frydek-Mistek U9
-:-
20 września 2015 14:30 Frýdek-Místek
Arrows Ostrava U9 Cannibals Sumperk U9
-:-
20 września 2015 15:30 Frýdek-Místek
Klasik Frydek-Mistek U9 Rawa Katowice U9
-:-
20 września 2015 16:30 Frýdek-Místek
Cannibals Sumperk U9 Skokani Olomouc U9
-:-
20 września 2015 16:30 Frýdek-Místek
Rawa Katowice U9 Arrows Ostrava U9
-:-