Liga Moravsko-Śląska U7 2016

organizatorzy ligi:
Górnośląski Okręgowy Związek Baseballu i Softballu

Severomoravské oblastvní pracoviště České baseballové asociace

 

TABELA Ligi Moravsko-Śląskiej U7 2016

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Klasik Frýdek-Místek 15 15 0 123:54
2 Skokani Olomouc 15 11 4 81:56
3 Hit Opava 15 9 6 90:62
4 Arrows Ostrava 15 5 9 69:87
5 Rawa Katowice 15 3 11 58:98
6 Cannibals Šumperk 15 1 14 21:85

 

TERMINARZ Ligi Moravsko-Śląskiej U7 2016


Mecz Score
16 kwietnia 2016 10:00 Ostrawa
Klasik Frýdek-Místek Hit Opava
10 - 7
16 kwietnia 2016 10:00 Ostrawa
Skokani Olomouc Rawa Katowice
4 - 0
16 kwietnia 2016 10:00 Ostrawa
Arrows Ostrava Cannibals Šumperk
5 - 0
16 kwietnia 2016 10:30 Ostrawa
Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek
2 - 10
16 kwietnia 2016 10:30 Ostrawa
Cannibals Šumperk Hit Opava
0 - 5
16 kwietnia 2016 10:30 Ostrawa
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
2 - 8
16 kwietnia 2016 11:00 Ostrawa
Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk
5 - 0
16 kwietnia 2016 11:00 Ostrawa
Rawa Katowice Arrows Ostrava
7 - 8
16 kwietnia 2016 11:00 Ostrawa
Hit Opava Skokani Olomouc
3 - 8
16 kwietnia 2016 11:30 Ostrawa
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
3 - 11
16 kwietnia 2016 11:30 Ostrawa
Skokani Olomouc Cannibals Šumperk
5 - 0
16 kwietnia 2016 11:30 Ostrawa
Hit Opava Rawa Katowice
10 - 3
16 kwietnia 2016 12:00 Ostrawa
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
10 - 7
16 kwietnia 2016 12:00 Ostrawa
Arrows Ostrava Hit Opava
6 - 1
16 kwietnia 2016 12:00 Ostrawa
Cannibals Šumperk Rawa Katowice
0 - 5
11 czerwca 2016 10:00 Szumperk
Hit Opava Klasik Frýdek-Místek
7 - 9
11 czerwca 2016 10:00 Szumperk
Rawa Katowice Skokani Olomouc
1 - 6
11 czerwca 2016 10:00 Szumperk
Cannibals Šumperk Arrows Ostrava
7 - 5
11 czerwca 2016 10:30 Szumperk
Klasik Frýdek-Místek Rawa Katowice
9 - 0
11 czerwca 2016 10:30 Szumperk
Hit Opava Cannibals Šumperk
5 - 2
11 czerwca 2016 10:30 Szumperk
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
6 - 5
11 czerwca 2016 11:00 Szumperk
Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek
0 - 10
11 czerwca 2016 11:00 Szumperk
Arrows Ostrava Rawa Katowice
8 - 7
11 czerwca 2016 11:00 Szumperk
Skokani Olomouc Hit Opava
5 - 0
11 czerwca 2016 11:30 Szumperk
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
8 - 5
11 czerwca 2016 11:30 Szumperk
Cannibals Šumperk Skokani Olomouc
3 - 5
11 czerwca 2016 11:35 Szumperk
Rawa Katowice Hit Opava
0 - 8
11 czerwca 2016 12:00 Szumperk
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
6 - 12
11 czerwca 2016 12:00 Szumperk
Hit Opava Arrows Ostrava
7 - 6
11 czerwca 2016 12:00 Szumperk
Rawa Katowice Cannibals Šumperk
10 - 9
1 października 2016 10:00 Frydek-Mistek
Klasik Frýdek-Místek Hit Opava
6 - 5
1 października 2016 10:00 Frydek-Mistek
Skokani Olomouc Rawa Katowice
5 - 4
1 października 2016 10:00 Frydek-Mistek
Arrows Ostrava Cannibals Šumperk
5 - 0
1 października 2016 10:30 Frydek-Mistek
Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek
5 - 6
1 października 2016 10:30 Frydek-Mistek
Cannibals Šumperk Hit Opava
0 - 5
1 października 2016 10:30 Frydek-Mistek
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
2 - 5
1 października 2016 11:00 Frydek-Mistek
Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk
5 - 0
1 października 2016 11:00 Frydek-Mistek
Rawa Katowice Arrows Ostrava
5 - 5
1 października 2016 11:00 Frydek-Mistek
Hit Opava Skokani Olomouc
7 - 2
1 października 2016 11:30 Frydek-Mistek
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
3 - 5
1 października 2016 11:30 Frydek-Mistek
Skokani Olomouc Cannibals Šumperk
5 - 0
1 października 2016 11:30 Frydek-Mistek
Hit Opava Rawa Katowice
10 - 4
1 października 2016 12:00 Frydek-Mistek
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
7 - 4
1 października 2016 12:00 Frydek-Mistek
Arrows Ostrava Hit Opava
1 - 10
1 października 2016 12:00 Frydek-Mistek
Cannibals Šumperk Rawa Katowice
0 - 5