Śląska Liga Baseballu 2015

organizator ligi:
Górnośląski Okręgowy Związek Baseballu i Softball

 

TABELA ŚLB’15

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Kings Kraków 7 5 2 43:39
2 Gepardy Żory 9 5 4 60:50
3 Silesia Rybnik 5 4 1 42:9
4 Grabarze Skarbimierz 5 3 2 51:21
5 Rawa Katowice 10 3 7 40:100
6 Defeders Częstochowa 8 2 6 39:56

 

TERMINARZ ŚLB’15

Mecz

Grabarze SkarbimierzRawa Katowice

17 - 1

18 grudnia 2018, 11:00

Skarbimierz

 

STATYSTYKI ATAKU RAWY KATOWICE ŚLB’15

zawodnikGPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVGOBPSLG
Basoń111000000000100,0000,0000,000
Ciarcińska61110010001000810,1000,1820,100
Czypionka797000002010510,0000,2220,000
Gajos575010002000310,2000,4290,200
Glumiński51512220003020420,1670,3330,167
Gwioździk715140100010201310,0710,1330,071
Hoffman51615010001010830,0670,1250,067
Kamiński233000000010100,0000,0000,000
Kuś00000000000000
Łyszkowski342000001100100,0000,5000,000
Malicki00000000000000
Matczak344000000000300,0000,0000,000
Matusiak698000000100600,0000,1110,000
Michlewski375010002020110,2000,4290,200
Michna516135501030101110,3850,5000,538
Osiński388110000000200,1250,1250,125
Paluch00000000000000
Sitko72319351004161510,2630,4170,316
Suślik00000000000000
Szczęsny72219461003020430,3160,4090,368
Szczygieł72218340004070830,2220,3640,222
Tasarz565000000100400,0000,1670,000
Zagórski111000000000100,0000,0000,000