Śląska Liga Baseballu 2015

organizator ligi:
Górnośląski Okręgowy Związek Baseballu i Softball

 

TABELA ŚLB’15

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Kings Kraków 7 5 2 43:39
2 Gepardy Żory 9 5 4 60:50
3 Silesia Rybnik 5 4 1 42:9
4 Grabarze Skarbimierz 5 3 2 51:21
5 Rawa Katowice 10 3 7 40:100
6 Defeders Częstochowa 8 2 6 39:56

 

TERMINARZ ŚLB’15


 

STATYSTYKI ATAKU RAWY KATOWICE ŚLB’15

zawodnikGPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVGOBPSLG
Basoń111000000000100,0000,0000,000
Ciarcińska61110010001000810,1000,1820,100
Czypionka797000002010510,0000,2220,000
Gajos575010002000310,2000,4290,200
Glumiński51512220003020420,1670,3330,167
Gwioździk715140100010201310,0710,1330,071
Hoffman51615010001010830,0670,1250,067
Kamiński233000000010100,0000,0000,000
Kuś00000000000000
Łyszkowski342000001100100,0000,5000,000
Malicki00000000000000
Matczak344000000000300,0000,0000,000
Matusiak698000000100600,0000,1110,000
Michlewski375010002020110,2000,4290,200
Michna516135501030101110,3850,5000,538
Osiński388110000000200,1250,1250,125
Paluch00000000000000
Sitko72319351004161510,2630,4170,316
Suślik00000000000000
Szczęsny72219461003020430,3160,4090,368
Szczygieł72218340004070830,2220,3640,222
Tasarz565000000100400,0000,1670,000
Zagórski111000000000100,0000,0000,000