Śląska Liga Baseballu 2017

organizator ligi:
gozball_logo_100Górnośląski Okręgowy Związek Baseballu i Softball

FAZA PLAY-OFF ŚLB’17

półfinały:
Silsiesia Rybnik – Rawa Katowice
Gepardy Żory – Ravens Lublin

o 3 miejsce:

finał:

 

FAZA ZASADNICZA ŚLB’17

TABELA

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Silesia Rybnik 8 7 1 7:1
2 Gepardy Żory 8 7 1 7:1
3 Ravens Lublin 8 4 4 4:4
4 Rawa Katowice 8 1 7 1:7
5 Kings Kraków 8 1 7 1:7

 

TERMINARZ


Mecz Score
17 maja 2017 17:00 Rybnik
Gepardy Żory Silesia Rybnik
13 - 10
25 maja 2017 17:00 Rybnik
Silesia Rybnik Rawa Katowice
14 - 2
30 maja 2017 17:30 Żory
Gepardy Żory Silesia Rybnik
1 - 7
3 czerwca 2017 10:30 Rybnik
Kings Kraków – Ravens Lublin
4 - 10
3 czerwca 2017 13:00 Rybnik
Kings Kraków – Ravens Lublin
3 - 15
4 czerwca 2017 10:30 Rybnik
Silesia Rybnik – Ravens Lublin
13 - 3
4 czerwca 2017 13:00 Rybnik
Silesia Rybnik – Ravens Lublin
11 - 8
15 czerwca 2017 10:30 Rybnik
Kings Kraków Silesia Rybnik
0 - 10
15 czerwca 2017 13:00 Rybnik
Kings Kraków Silesia Rybnik
2 - 11
18 czerwca 2017 11:00 Rybnik
Rawa Katowice Kings Kraków
11 - 14
18 czerwca 2017 14:00 Rybnik
Rawa Katowice Kings Kraków
11 - 6
24 czerwca 2017 10:30 Żory
Ravens Lublin – Gepardy Żory
1 - 5
24 czerwca 2017 13:00 Żory
Ravens Lublin – Gepardy Żory
2 - 10
25 czerwca 2017 10:30 Żory
Ravens Lublin Rawa Katowice
19 - 6
25 czerwca 2017 13:00 Żory
Ravens Lublin Rawa Katowice
12 - 10
1 lipca 2017 10:30 Żory
Rawa Katowice Gepardy Żory
1 - 10
1 lipca 2017 13:00 Żory
Rawa Katowice Gepardy Żory
4 - 12
2 lipca 2017 10:30 Żory
Gepardy Żory Kings Kraków
11 - 5
2 lipca 2017 13:00 Żory
Gepardy Żory Kings Kraków
10 - 4
6 lipca 2017 17:00 Rybnik
Silesia Rybnik Rawa Katowice
14 - 11

 

 

STATYSTYKI ATAKU RAWY KATOWICE ŚLB’17

zawodnikGPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVGOBPSLG
Ciarcińska464000002000300,0000,3330,000
Drzyzga111512420003010610,1670,3330,167
Fila598110001010510,1250,2220,125
Glumiński827199820080162190,4210,5930,526
Gwioździk922172300050101120,1760,3640,176
Hoffman1234239310010160910,1300,4120,174
Kawa00000000000000
Lin12372510620012091640,2400,4860,320
Matusiak1235264300081601240,1150,3430,115
Michna8312710940022140460,3330,4190,481
Ratajczak111000000000100,0000,0000,000
Rostański696200003010400,0000,3330,000
Sitko10332945110223010110,1720,2730,276
Stanoszek00000000000000
Szczęsny124030561007351860,2000,4000,233
Szczygieł285500003050100,0000,3750,000
Ścibór21000000100000
Tasarz111412121002010410,1670,2860,250
Zagórski A.823182000050001500,0000,2170,000
Zagórski T.00000000000000