Śląska Liga Baseballu 2017 | Rawa Katowice

Śląska Liga Baseballu 2017

organizator ligi:
gozball_logo_100Górnośląski Okręgowy Związek Baseballu i Softball

FAZA PLAY-OFF ŚLB’17

półfinały:
Silsiesia Rybnik – Rawa Katowice
Gepardy Żory – Ravens Lublin

o 3 miejsce:

finał:

 

FAZA ZASADNICZA ŚLB’17

TABELA

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Silesia Rybnik 8 7 1 7:1
2 Gepardy Żory 8 7 1 7:1
3 Ravens Lublin 8 4 4 4:4
4 Rawa Katowice 8 1 7 1:7
5 Kings Kraków 8 1 7 1:7

 

TERMINARZ

Mecz

Kings Kraków – Silesia Rybnik

2 - 11

17 sierpnia 2018, 13:00

Rybnik

 

 

STATYSTYKI ATAKU RAWY KATOWICE ŚLB’17

zawodnikGPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVGOBPSLG
Ciarcińska464000002000300,0000,3330,000
Drzyzga111512420003010610,1670,3330,167
Fila598110001010510,1250,2220,125
Glumiński827199820080162190,4210,5930,526
Gwioździk922172300050101120,1760,3640,176
Hoffman1234239310010160910,1300,4120,174
Kawa00000000000000
Lin12372510620012091640,2400,4860,320
Matusiak1235264300081601240,1150,3430,115
Michna8312710940022140460,3330,4190,481
Ratajczak111000000000100,0000,0000,000
Rostański696200003010400,0000,3330,000
Sitko10332945110223010110,1720,2730,276
Stanoszek00000000000000
Szczęsny124030561007351860,2000,4000,233
Szczygieł285500003050100,0000,3750,000
Ścibór21000000100000
Tasarz111412121002010410,1670,2860,250
Zagórski A.823182000050001500,0000,2170,000
Zagórski T.00000000000000