test

Zgodnie z naszym regulaminem każdy zawodnik, który chce grać musi posiadać stój meczowy. Do końca tygodnia zbieramy kasę na zakup strojów.

 

Staty ŚLB 2015

zawodnikGPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVGOBPSLG
Basoń111000000000100,0000,0000,000
Ciarcińska61110010001000810,1000,1820,100
Czypionka797000002010510,0000,2220,000
Gajos575010002000310,2000,4290,200
Glumiński51512220003020420,1670,3330,167
Gwioździk715140100010201310,0710,1330,071
Hoffman51615010001010830,0670,1250,067
Kamiński233000000010100,0000,0000,000
Kuś00000000000000
Łyszkowski342000001100100,0000,5000,000
Malicki00000000000000
Matczak344000000000300,0000,0000,000
Matusiak698000000100600,0000,1110,000
Michlewski375010002020110,2000,4290,200
Michna516135501030101110,3850,5000,538
Osiński388110000000200,1250,1250,125
Paluch00000000000000
Sitko72319351004161510,2630,4170,316
Suślik00000000000000
Szczęsny72219461003020430,3160,4090,368
Szczygieł72218340004070830,2220,3640,222
Tasarz565000000100400,0000,1670,000
Zagórski111000000000100,0000,0000,000

Staty 1 Liga 2015

zawodnikGPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVGOBPSLG
Basoń00000000000000
Ciarcińska244000000000400,0000,0000,000
Czypionka00000000000000
Gajos365000001020200,0000,1670,000
Glumiński41514572001040280,5000,5330,643
Gwioździk413100000030101000,0000,2310,000
Hoffman41513130002020350,2310,3330,231
Kamiński00000000000000
Kuś132000001000100,0000,3330,000
Łyszkowski00000000000000
Malicki00000000000000
Matczak255000000000300,0000,0000,000
Matusiak244010000000110,2500,2500,250
Michna41710631006150130,3000,5880,400
Sitko41711200006030300,0000,3530,000
Suślik00000000000000
Szczęsny41613330001210540,2310,3750,231
Szczygieł41513620002050010,1540,2670,154
Tasarz31211120001000620,1820,2500,182

Staty mecz

zawodnikPAABRH2B3BHRBBHPSBCSKRBIAVG
Basoń
Ciarcińska
Czypionka
Gajos
Glumiński
Gwioździk
Hoffman
Kamiński
Kuś
Łyszkowski
Malicki
Matczak
Matusiak
Michna
Sitko
Suślik
Szczęsny
Szczygieł
Tasarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *